KARTTİME HAKKINDA

Karttime Kart ve Bilişim Teknolojileri Başarı İle Dolu 10 Yılı Geride Bırakmaktadır. Bünyemizde Bulunan Dünya Standartlarına Uygun Plastik Kart Üretim Parkurumuz
İle Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli, Hızlı ve Daha Ekonomik Üretim İmkanı Sunuyoruz, Türkiye´nin Her Noktasına Söz Verdiğimiz Tarihte Ürün Teslimatını Sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Plastik Kart Sektöründe Farklılık Oluşturacak Yeni Teknolojiler Üreterek Bir Dünya Markası Olmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda, Kaliteli Ürünleri, Sorumluluk Bilincine ve Yüksek Motivasyona Sahip Uzman
Personelimizle, Gelişmiş Makine Parkı ve Otomasyon Sistemimizi Kullanarak Müşterilerimizin Hizmetine Sunmak.

 

Hizmetlerimiz

 1. 1
  Metal Personel Yaka Kartı
 2. 2
  Perosnel Kart Askı İpi Üretimi
 3. 3
  Yaka Kartı İçin Mıknatıs Çeşitleri
 4. 4
  Metal Yaka Kartı Üretimi
 5. 5
  Özel Kesim Yaka İsimlikleri
 6. 6
  Personel Kart Baskı Makinası Satışı

Kart Yazıcı Sistemi Kiralama

Organizasyon, Seminer, Fuar, Toplantı gibi etkinliklerinizde yerinde Kart Baskı Sistemi Kiralıyoruz, Teknik ekibimiz ile birlikte kart baskı sistemini organizasyon alanınıza kuruyoruz ve üretimi event yerinde yapabiliyoruz. Plastik Kart baskı Sistemi kendi bünyenizde plastik kart üretimi ve akıllı kartlara baskı yapmanızı sağlıyor, Artık kendi personel kartınızı kendi bünyenizde üretebilirsiniz.

Kart basım sistemi kiralamak veya satın almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kart baskı sistemi kiralama konusunda profesyonel çözüm leri sizlere sunuyoruz. Kiralık plastik kart yazıcıların fiyatlandırılması kullanılacak güne ve üretilecek kart adetine göre belirlenecektir, kart üretim sistemlerinde işin uzmanı ekibimiz ve geniş makine parkurumuz ile sizden gelen talepler doğrulusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.